| Flowerz a întrebat:

Ce zodie sunt daca m-am nascut pe 17 ianuarie - cred ca sunt capricorn dar in multe locuri am vazut ca sunt >varsator- acum capricorn sau varsatorhee hee dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Delia39 a răspuns:

Buna.Esti capricorn;;). Daca nu esti sigura de asta. poti sa te verifici aici http://www.eastrolog.ro/horoscop-zilnic/ :*. Funda?:D

11 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Poftim?!

| Scherimuvi a răspuns:

Capricorn

| KellyGreen a răspuns:

Esti capricorn toata ziua.

| Aundrea a răspuns:

Capricorn happy

| Fineness a răspuns:

Capricorn100%
Ador zodia asta.
Bucura-te.
Multe vedete de succes sunt capricorni.

| teodora555 a răspuns:

Esti capricorn.

| xxxgirl a răspuns:

Varsator!big grin

| DanutzDanutz a răspuns:

Esti nascuta in ianuarie esti varsator

| fuzzy6 a răspuns:

Capricorn happy

| betypissy a răspuns:

Eu as zice ca esti capricorn. Ma bucur ca te-am ajutat!

| iiBlodyFire a răspuns:

Hey.Te infermez ca esti capricorn(21 decembrie-19 ianuarie). Fiindca zodia Varsator incepe tocmai de pe.20 ianuarie! Funda?big grin