| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca ma simt la fel indiferent de cata cafea as bea inseamna ca am o problema sau de ce? Nici din cascat nu ma opresc

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai nici o problemă doar că dai banii degeaba pe ea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avea ochii ca cafeaua,
Și gura ca carameaua.
Cafeau conține cofeină.

| ReddY25 a răspuns:

Bea apa

| 199onur7 a răspuns:

O să-ți distrugi sănătatea așa.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Da, ai o super problemă, ești imun și cafeina nu i de tine, hai sărumâna;((

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Cafeaua nu alunga oboseala. Poate prima. Dar apoi nu mai ajuta. Stiu din experienta.
Mai mult imi ajuta daca beam pe loc 1/2 de apa si ma hidratam. Incearca.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Consumand mereu zilnic un produs gen cafeaua corpul se obisnuieste cu cafeina capata imunitate la ea, de asta se recomanda sa faci si pauze 1-2 saptamani dupa o perioada de consum.

| Syzygy a răspuns:

Corpul tau nu mai reactioneaza la cafeina, asta fiind ceva normal daca bei foarte des cafea. Odata cu inaintarea in varsta apar diferite probleme la nivelul organelor, indeosebi la inima. Ce iti propun eu e sa renunti o perioada la cafea, probabil ai ochii obositi si cosuri pe frunte. Oricum, acest lucru variaza de la varsta la varsta, si deja depinde de corpul tau cum va reactiona.