| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Daca ma stresez nu mai imi vine menstruatialaughing asa mi-a zis mama de fapt intarzie

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

E adevarat ca daca esti stresata mentstruatia iti poate intarzia
dar nu ca nu mai vine, iar atunci cand mananci foarte putin se poate sa iti mai intarzie, iar unele anorexice ajung sa nu mai aiba menstruatie deloc

2 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Ma nu stiu parca am mai auzit si eu undeva de chestia asta da nu prea are sens.vezi si incearca sa fii mai bine dispusa si vezi poate iti vine ma repedelaughing

| DozeCuVisse a răspuns:

Asa si ce propui?rolling on the floor
vrei sa stii daca e adv?
Nu stiu`!laughing