| Maria46854213 a întrebat:

Daca iti vine menstruatia nu exista ceva medicamente orice sa mai intarzie?

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

E urat sa fi fata, nu? laughing lasa ca nici baiat nu e prea bine sad voi 5 zile pe luna (cred ) big grin si dupa aia scapati dar noi din 2 in doua zile sa te barbieresti e cam nasol. ce sa-i faci asta e viata daca nu ati fi voi nu am fi noi si daca nu ma fi noi nu ati fi voi,, ha? ce am spus?
in fine sper sa te ajute fetele cu ceva ca eu nu stiu happy

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu exista asa ceva, ar fi bine sa vina menstruatia cand vrem noi, nu? Dar din pacate nu se poate, cand trebuie sa vina, vine si nu ai ce face, ca acest fenomen natural nu il putem intarzia si nici opri...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt pastile cu dozări hormonale care se aplică în situația sportivelor.
În cazul tău să fii fericită că ai un organism care funcționează fără probleme,
Pa, pa.

| mihaa a răspuns:

Ba da exista eu imi intarzii menstruatia cu 2, 3 zile, ca tablete algocalmin, ia-u cate 4, 5 pe zi si de foarte multe ori am aminat-o

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu existe tot e dat de doamne doamnelaughing
ar fi ceva daca ar exista ca nici mie nu imi place sau de fapt cui ii place

| Smarandica a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti intarzie menstruatia, ia anticonceptionale :* Nu iti fac rau daca le iei doar odata de 2 ori.

| viseaza a răspuns:

B una phei din cate stiu eu exista medicamente da nu e bine cica sa le folosesti daca nu ai inceput viata sexuala bla blachatterbox. asa ca te sfatuiesc sa nu le folosesti mda stiu asta pentru ca maam e ginecolog deciilaughing mult norocbig grin

| mirella_4348 a răspuns:

Este in firea naturii, si ar trebui sa salam natura sa si urmeze cursul.

| CARLA_9114 a răspuns:

Nu este bine sa iei medicamente pentru asta, fac rau.Si eu am vrut sa i-au si am aflat ca nu este bine.

| Rosa a răspuns:

Vitamina ca sigur iti va intarzia