| d3utzsa a întrebat:

Daca mananc in fiecare zi cartofi prajiti si ciocolata timp de ol una o sa ma ingras?big grinlaughing)

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de cantitatea pe care o mananci. Dar nu uita, cartofii prajiti nu sunt deloc buni pentru organismul tau! Deci sa nu mananci zilnic, eventual daca chiar vrei sa te ingrasi la 2/3 zile. Si ai grija cu ciocolata, la ce ora o mananci. Daca o mananci cu vreo 4/5 ore inainte sa te culci, substantele din ea, te vor tine treaza ore in sir, si nu vei putea adormii prea curand. Deci, ai grija! O zi buna!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te igrasi, doar iți distrugi stomacul asa pe viitor apărând probleme.

| dydy1992 a răspuns:

Da. De la cartofi nu chiar atat de mult, dar de la ciocolata te ingrasi. Si de la ardei. big grin

Funditsaaaa? puppy dog eyes

| Karinakari99 a răspuns:

Da te vei ingrasa. Avand in vedere ca cartofii prajiti contin multa grasime, iar ciocolata este ceva dulce (dulciurile te ingrasa) sigur te vei ingrasa.Dar atentie! Nu e bine sa mananci in fiecare zi cartofi prajiti!

| AnaisC a răspuns:

Nu,o sa devii anorexica, poti fi sigura de asta:|
Sa dus rau de tot de rapa TPU'u asta:|
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com