| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Daca mi-am luat din partea de sus o mica/mare parte din mustață și inca simt perișorul ăla ascuțit are ceva? Eu am 14 ani

Are ceva daca mi-am luat-o o singură dată?

Am luat-o în glumă și nu vreau să crească după mai deasă și mai neagra.

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Oricum va creste mai deasa si groasa pentru ca esti baiat, oricat incerci tu sa nu te razi. Deci nu e nici o problema, ai sa inveti si cum sa iti iei mustata cu timpul.

| Sonia179 a răspuns:

Buna,să știi că o să-ți crească mai multa pentru că e normal dar sa nu te sperii + depinde și cu ce ai luat-o și de acum trebuie sa ți-o iei mai des.