| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

va rog să răspundeți repede.
Mi-am luat cu lama mustata dar nu toata o mică parte de sus dar inca mai simt parul ascuțit puțin și acum mi-e frică să nu îmi crească repede să fiu nevoit să îmi râd mereu mustață sa nu se facă mai neagră, deasă.
Am 14 ani va rog nu râdeți.

Răspuns Câştigător
| ciumabubonica a răspuns:

Stai linistit...nu o sa creasca repede si nu o sa se faca mare si neagra...dar nu mai umbla la ea deocamdata, las o sa creasca din nou

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exact ce nu vrei, asta se va intampla daca o mai razi. Dar nu vei scăpa de grija asta la maturitate.

| Alex_Alex_1996_biY4 explică (pentru darrio2007):

Deci daca am luat-o doar odată nu are nimic?