| Ramo137 a întrebat:

Daca-mi pun lentile de contact rosii, mov sau albastre, o sa se vada clar culoarea sau doar o sa m-i se inchida la culoare ochii? ps: am ochii caprui inchis si cred ca nu o sa se vada ca este vreo culoare, doar ca sunt mai negri...

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Presupun ca depinde si de calitatea lentilei, dar in mod normal ar trebui sa se vada clar.Am avut o pereche verzi spre alb si functionau perfect(si eu am ochii caprui). Hope I helped.happy

| SantaAndrei a răspuns:

Teoretic ar trebui sa se vada culoarea care sunt lentilele.

Am o prietena(ochi caprui) care si-a pus lentile albastru deschis(foarte strident) si se vedea perfect. Oricum, eu zic sa te sfatuiesti si cu cineva care lucreaza in domeniu,