| Hbb a întrebat:

Daca nu ai peste 18 ani poti sa inchiriezi o camera la un hotel sau ceva in mamaia? multumesc

3 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu,zic eu. Daca ai macar 18 ani poti. Daca nu, nu cred. Sper ca te-am ajutat.

| luniii a răspuns:

Iti zic eu ca se poate daca ai peste 16 ani te lasawinking pe astia nu ii mai intereseaza ca esti makor sau nu atata timp cat le dai bani nu au nici o problemalaughing

| InvincibleRKO a răspuns:

Ar trebui sa ai macar o persoana mejora cu tine pe numele caruia sa faci inchirierea. Daca nu, du-te la pensiuni, vile (unde verificarile personale nu sunt asa riguroase), comporta-te normal, decent si vorbeste matur cu persoanele de la receptie. Bafta, la mine a mers de fiecare data big grin