| Eu555 a întrebat:

Daca o fata din scoala necunoscuta imi face cu ochiul si imi zice buna ce inseamna asta

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se baga-n seama cu tine! Atac-o la baioneta, ce mai astepti! Te vrea!

| mona a răspuns:

Te simpatizeaza, probabil asteapta sa o bagi in seama

| darrio2007 a răspuns:

Ca ii place de tine.Sau a pus pariu cu niste fete ca te cucereste.

| h3r a răspuns:

Că ești sepsi. Ce mai vrei?

| Felys a răspuns:

Ca te-a bagat in seama, poate vrea sa o saluti si tu si sa intrati in vorba

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

O fata face cu ochiul, cati ani are?

| Raul5765578 a răspuns:

Ca te place

| alinaiuliana89 a răspuns:

Vrea sa vada cum reactionezi, salut-o si tu big grin te place

| Aamerican a răspuns:

Fai si tu cu ochiu si vezi ce zice si daca vine la tine in acel moment inseamna ca te place (Succes)

| SorinBvB a răspuns:

Te crede SIMPATIC