| chivas123 a întrebat:

uitati ziceti-mi ce inseamna asta: am visat ca vine o fata necunoscuta langa mine si imi zice ca ma place! ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Almássy a răspuns:

Inseamna ca esti indragostit sau te place cineva si ti-a transmis asta. happy new year si tot ce iti doresti in 2013

4 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Este doar un vis...Ori inseamna ca esti indragostit, ori ca cineva te place :*

| TheStory a răspuns:

Inseamna ca esti singur si iti faci aluzii.

| xFakeSmilex a răspuns:

Uite asta te va ajuta mai mult decat parerea noastra: http://www.cevisez.ro/

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Inseamnă că e timpul să inveţi ca dacă visezi ceva nu se întamplă nimic.