| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata te ignora insramna neaparat ca nu te place? Mentuonez ca aceasta fata este timida rau! Dar daca se joaca cu parul ei, si uneori te mai si priveste fix iar daca o surprinzica face asta isi schimba privirea brusc... Ce ar putea insemna! Si daca mi-a spus ca ma vede decat un coleg, insa nu cred asta pentru ca mi-a dat niste semne de curand si anume faza cu parul! Deci?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca o fata te ignora, da, inseamna ca nu te place, nu ca-i timida!