| o_fata_dulce:* a întrebat:

DAca o sa ma indragostesc de un baiat care este cu o alta fata si el spune ca nu o iubeste si vine sa ma vada de cate ori poate, si se poarta afectuos, ce as putea face, nu as vrea nici sal supar, oare ma place cu adevarat? sau se joaca cu mine?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Eu cred ca va place pe amandoua... ceea ce e grav. inreaba-l in joaca in timpul unei discutii placute daca s-ar desparti de acea fata pentru tine... si nu asculta ce zice, ci se se vede pe fata luihappy daca nu vrei sa risti, uitati-va impreuna la un film asemanator cu intamplarealaughing si cu sfarsitul sa o aleaga pe una dintre elehappy si intreaba-l "ce romantic, tu ai face asa pentru mine?happy"

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se joaca cu tine, bineinteles.Probabil ca o iubeste pe prietena lui dar nu ii strica sa isi exerseze capacitatea de a cuceri.Eu cred ca meriti un baiat care sa fie doar al tau

| Maya. a răspuns:

Clar te place.Eu zic sa-i sugerezi subtil sa se desparta de prietena sa sau cel putin sa-l intrebi indirect sau mai in joaca ce insemni tu pentru el.winking succes.

| ambutisare a răspuns:

Sincer nu vreau sa-ti tai elanul dar cred ca baiatu' asta alearga dupa 2 iepuri odata. Deci nu te arunca cu capu' inainte.

| 09Viviana a răspuns:

Eu cred ca te plk dar tousi am un dubiu daca te-ar plk cu adevarat eu cred ca s-ar desparti de iubita acualabig grin pls funda