| Balonashee a întrebat:

Daca peste doua zile ar fi apocalipsa( sfarsitul lumi) ce ati facee? astept raspp poate dau si funditahappy d fapt dau

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare ai stat vreodată să te întrebi ce are în suflet un om care știe că are timpul măsurat, că în câteva ore va pleca dincolo?
Nu cred.
Întrebarea ta este total blocată atâta timp cât noi care am trecut prin decese în familie cunoaștem acel sentiment de neputință față de cel muribund și nu putem să-l ajută că suntem tot blocați și noi de situație care nu-și găsește o rezolvare pozitivă fără a aduce acea durere care nu se poate descrie în cuvinte!
Oare mai este ceva de râs?
Pa, pa.