| madu27 a întrebat:

Daca tot se apropie Apocalipsa...Tu ce faci de sfarsitul lumi?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nimic special nu fac, eu nu cred in "Apocalipsa" happy

| onasis1961 a răspuns:

Pentru că toată lumea a dat în disperare cu acestă apocalipsă, care mai mult ca sigur nu o sa fie, ue am să stau cu familia şi câţiva prieteni la un grătar, să ne chefuim să ascultăm muzică, să ne simţim bine că aşa este obiceiul de sfârşit de an:Eu îţi urez de pe acum un Călduros şi Sincer:La Mulţi Ani!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu e evident!? ma pocaiesc.

| CannbalCorpse a răspuns:

O sa dorm.

| Zatharra a răspuns:

Iau vacanţă! Abia aştept Apocalipsa!

| Deliα a răspuns:

Nu o sa fie nici-o apocalipsa.In ziua "apocalipsei" o sa.merg la teatru happy

| oty2001 a răspuns:

Avand in vedere ca sigur nu vine nici o apocalipsa cred ca o sa-mi urmez rutina zilnica.

| oty2001 a răspuns:

Dorm!

| Dydy112 a răspuns:

Stai linistita, din studiile celor de la N.A.S.A au spus ca nu se va intampla nimic.Totul e doar o minciuna. happy

| ImiPlacToate a răspuns:

Daca as sti exact cand e mas prosti as face cea-s vrea ca o sa stiu cand e!

| luizalulu23 a răspuns:

Pe 21 decembrie este ziua unchiului meu asa ca o sa petrechappy

| madu27 explică:

Nu sunt inspaimantata....chiar ma mira cum populatia poate fi dusa atat de usor de nas

| bYaa12474 a răspuns:

Imi fac floricelelaughing)))