| Emokid9 a întrebat:

Daca se poate cum sa fac sa am vizibilitate mai mare la pozele mele de pe Facebook? Adică când postez o poza să apară la cat mai multi prieteni iar ei sa o vadă. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Denisa09Ax a răspuns:

Dai ca postarile tale sa fie fazute si de prietenii prietenilor.
Sau public.

| Emokid9 explică (pentru Denisa09Ax):

Deci daca aleg optiunea,, prietenii prietenilor''e mai bună decât cea simpla pentru,, prieteni'' că public oricum nu vreau.

| Denisa09Ax a răspuns (pentru Emokid9):

Da, asa o vor vedea mai mukte persoane poza.
Si poate vei face so mai multe like uri.
Funda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci acest lucru, daca prietenii tai te-au pus intr-un grup de "cunostinte" de exemplu, si ce postezi tu, ei nu te mai vad deloc, daca nu sunt "urmaritorii" tai.
Eu am pus pe totii prietenii la "cunostinte" ca sa nu mai vad ce tona de porcarii posteaza fiecare, preferand sa vad postarile doar celor din familie, care chiar ma intereseaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Uitasem sa-ti spun, poti sa postezi orice selectand ca sa fie vazut de prieteni, sau oricine.