| anonim_4396 a întrebat:

Daca sun pe cineva cu numar ascuns (adica pun #31# inaintea numarului), exista posibilitatea ca cel pe care l-am apelat sa descopere cine l-a contactat?

12 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu, nu are cum sa te descopere indiferent ce ar incerca stai linistit.

| DNSK a răspuns:

Fa-ti setarea din telefon. numa' sa nu-l uiti asa, ca atunci pe toti o sa-i suni cu privatlaughing

| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna da, exista posibiltatea dar sunt sanse putine.
O zi frumoasa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il ameninti si se duce la politie exista sanse

| fuzzer a răspuns:

Doar daca merge la politie.

| TheRealDaniel a răspuns:

Nu te descopera nimeni, stiu din experienta, am fost amenintat ca se duce la politie si afla cine sunt, insa nu am patit nimic, mai ales ca este cu numar ascuns. Nu iti face griji.

| TOOL a răspuns:

Da, sunt sanse numai daca acea persoana se simte amenintata, si merge la politie.

| hypentakill a răspuns:

Da si iti fura adresa de IP si iti sparge calculatorul. Apoi vin cei de la NASA si il recruteaza ca sa sparga si alte calculatoare.

| Radu1015 a răspuns:

Da.

| ovdiuc a răspuns:

Iti recomand sa nu mai faci farse la telefon.sunt de prost gust. daca tot ai asa mult credit transfera-mi si mie 5 euro.

| TheKataGirl a răspuns (pentru ovdiuc):

Iti recomand sa nu mai judeci dupa aparente. E de prost gust. Daca tot esti atat de perfect, du-te si pune niste oameni sa-ti faca o statuie.
Doar ca sa stii, nu voiam sa fac nicio farsa. Era vorba despre o anumita situatie, dar n-am sa imi bat capul sa imi justific intrebarea cuiva caruia sunt sigura ca nu ii pasa.

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Dap, sunt sanse