| LoOvE a întrebat:

Daca sunt slaba si inalta ce mi s-ar potrivi sa ma imbrac(rochie?) pentru banchet. Vreau muuulte poze, sau macar site-uri

Răspuns Câştigător
| Sophie02 a răspuns:

Draga,poti sa te imbraci cu ce vrei tu daca arati asa cum ai spus.Indiferent ca alegi o rochie mulata,sau una fara bretele sau cum mai vrei tu,o sa-ti stea bine. Daca vrei sa alegi rochia in functie de ceva anume,ar trebui sa te gandesti mai intai la culori care s-ar potrivi cu tenul tau, cu culoarea ochilor, a parului etc. si de asemenea si materialul din care este facut rochia conteaza.Ca lungime, cred ca cea mai buna solutie ar fi o rochie pana la genunchi.Acum...e decizia ta big grin

1 răspuns:
| Heyyy a răspuns:

Eu dunt in aceeasi situatie ca tinebig grin sunt inalta si slaba. La banchet am purtat o rochita...de fapt intra pe facebook (Sadoschi Bianca) si am o poza de la banchet cu minebig grin, ceva in gen te-as sfatui sa iti cumperi :X