| cristina_2452 a întrebat:

Buna lume de pe TPU.AS vrea sa imi dati niste idei cum sa ma imbrac la banchet nu as vrea in rochie pentru ca nu este un banchet cine-stie-ce ceva casual. nu stiu {poze...va rog. dau FUNDA}.:X.AM UITAT SA MENTIONEZ sunt slaba si am 1.47

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu un pantalon scurt,un sacou de aceeasi culoare ca pantalonii,un tricou simplu, alb si niste pantofi cu toc.Ai putea deasemena sa asortezi pantofii cu tricoul, sa inchizi sacoul ca sa nu semai vada tricoul, sa atasezi de sacou o brosa sausa atasezi doua brose pe umerii sacoului.Mai poti purta o fusta vu volanase, un maiou alb in V, cu o curea de aceeasi culoare ca fusta care sa-ti accentueze talia si niste balerini. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| MissDanbo a răspuns:

Http://www.polyvore.com/cgi/app
Ce zici?
Mie mi se pare destul de ok... nici foarte dressy, dar nici prea casual.

| cristina_2452 explică:

Va multumesc.multt mai astept raspunsuriiiii