| DianaAndreea90 a întrebat:

Daca te dai cu nuantator pe parul nevopsit ...se prinde culoarea?

eu am parul saten si a-si sa ma fac cu nuantator ...asa brunet si nu stiu daca imi prinde...pentru ca parul meu este nevopsit.

imi prinde brunetul?

2 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Da, sigur ca se prinde. nu conteaza daca ai parul vopsit sau nevopsit, dar totusi nu ti-as recomanda nuantatorul, nu e chiar atat de nociv ca vopseaua pentru par, dar nici bine nu face. Gandeste-te ca Dumnezeu ne-a lasat pe toti cu culoarea de par care ni se potriveste cel mai bine.
Nu te pot obliga sa faci o anumita alegere, dar te pot sfatui. Poti sa ma asculti sau nu. Eu doar ti-am spus ce cred ca e mai bine pentru tine.
Depinde de tine daca te nuantezi sau nu, dar macar alege ceva de calitate, a sa nu-ti distugi parul. O sa-ti para rau mai tarziu.

| Eu_7853 a răspuns:

Da, iti prinde orice culoare doar sa fie mai inchisa decat culoarea ta naturala.