| MilkshakeShake a întrebat:

Daca te tai cu lama pe mana si nu foarte adanc iti ramane urma? ca mie mi se vede doar urma de la taietura dar taietura este facuta recent whistling peste cateva saptamani oare se duce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet, incet iti trece...rana adanca nu-ti ramane.depine daca te tai rau.iti raman semne da mici.in 2 luni nu mai ai nimic

9 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Daca nu e foarte adanc probabil nu o sa ramana urma foarte mare, dar totusi o sa se vada o urma subtire care e cicatricea. Dar poti sa o astupi sa-ti pui o bratara, un ceas, etc.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

La mana pana si de la o zgarietura mai serioasa iti raman semne, dar nu foarte evidente. Eu m-am taiat rau si iti inchipui ca nu trece. Dar mai bine nu o faci, nu are sens.winking

| LNK a răspuns:

Dar chiar nu ai altceva de facut decat sa te tai? straight face

| Monna a răspuns:

Nu ti. a iesit sinuciderea? laughing
Nu ai treaba mai buna de facut decat sa te tai cu lama?
sad
Ce face societatea din oameni.sad
Imi pare rau daca am fost asa directa.
O zi buna. fara taieturi!

| Andruu_6391 a răspuns:

Mie mi-a ramas semnstraight face. dar m`am taiat acu 5-6 luni si inca mai am semne. dar cred ca imi treclaughing. Sper

| RockStar a răspuns:

Eu am ogramada de cicatrici pe mana + una foarte mare care ma deranjeaza foarte multe ca daca ma duceam sa ma coasa nu aveam probleme dar nu m-a interesat nici acum nu ma prea intere dar asta e.
Si nu mi-au disparut si totusi sunt facute de demult si am inceput sa imi fac rau oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga copilash imbecil, iti recomand si alte tehnici de ars gazul cand te plictisesti: smulsul unghiilor din carne, frecarea scalpului cu hartie abraziva si nu in ultimul rand intepatul cu seringi folosite (gasesti pe la containerele de gunoi). Mult success in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie si nu te mai torturasad. iti lipseste sa mai bagi un fier in foc si dupa aceea sa il pui pe tine. nu stiu ce vreti sa aratati unii prin chestiile astea... sper ca nu mai faciwinking

| Ady_Adryan_2000 a răspuns:

Se duc greu eu am 6 luni de cand m-am taiat cu lama si acum le am nu se duc