| andrada a întrebat:

Daca un baiat se uita intr-o zi fix in ochii tai, iti zambeste, te ajuta la teme etc. si in alta zi iti raspunde cu,, ce vrei? lasa-ma" inseamna ca te place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ionela_6254 a răspuns:

Poate da si poate in acea zi in care ti-a vb cu,, ce vrei? lasa-ma'' a avut o zi mai proasta.sau poate nu si a facut acele lucruri frumoase doar pentru ca asa simtea in acele momente. nu stiu daca te ajuta prea multbig grin

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Fie are si zile proaste, fie nu stie sa te aprecieze indeajuns.

| emillie a răspuns:

Nu stiu sigur ce raspuns sa-ti dau, oricum daca te-ar fi placut asa de mult nu ti-ar fi raspuns asa, indiferent daca a avut o zi proasta sau mai stiu eu ce (nu le mai gasiti scuze). Poate este doar indecis.

| sweetkidd a răspuns:

Hey:*

daphappy

deoarece nu ai reaxionat cand ti. a facut avansuri acum vrea sa cazi la picioarele luitongue nu te lasa lasa. l pe el sa faca primul pas funda?

| Logout a răspuns:

Baietii sunt cu adevarat complicati. Cred ca o stii si tu. Eu ce sa zic, nu sunt in locul tau, dar te pot ajuta! Sa le luam pe rad... Deci se uita la tine, iti si zambeste, te si ajuta la teme, sunt semne clare ca te-ar place, insa, in contradictoriu, maine te evita. Eu cred ca se joaca cu tine. Evitandu-te, el poate sa creada ca te atrage. Intrebarea e, tu il placi pe el? Cred ca da. In concluzie te place, sau poate te place pe tine plus alte 10 fete si asa incearca el sa nu va piarda pe niciuna, joaca paralel. Poate azi o ajuta pe una. maine pe alta, poimaine pe tine si peste 3 zile va respinge cele 3 fete ca sa poate sa se dea la a 4-a happy. Nu stiu ce sa zic! Dar sper ca ti-am fost de folos.

| monikka a răspuns:

Baietii de felul lor sunt mai nehotarati...nu poti sa iti dai seama...si aici poate fi vorba si de un prieten de-al lui care poate o sa rada de el sau o sa comenteze daca ii zice ca probabil ii place de tine.Asa ca baiatul probabil nu a avut ce face si a ales optiunea asta.Stii ca se spune ca baietii nu se cearta niciodata din cauza unei fete.Asa se comporta aproape toti baietii. Tu il placi si apropo cati ani ai? Si el cati ani are?

| DeathLord93 a răspuns:

Nu neaparat poate in acea zi doar era intr-o faza mai proasta sau nu vroia sa fie deranjat, cel mai bine ar fi sa te duci sa discuti cu el daca ai ceva sa i spui si sa afli mai multe happy

| Iulishu_9581 a răspuns:

Pai. eu cred ca nu happy pentru ca daca un baiat place pe cineva ori ii spune ori nu dc e mai timpd dar nu iti va spune lasa-ma sau ce vrei happy love struck