| bibibloxx a întrebat:

Dacă un baiat spune prima oara că te place, iar peste 2 zile te minte si spune ca nu te mai place....persoana respectivă ce să creadă despre acel baiat?
Oare o mai simte ceva pentru ea?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul ala nu stie ce vrea, azi ii alba si maine zice ca-i neagra, nu poti sa stii daca mai simte ceva pentru ea, probabil nu a simtit nimic de la bun inceput

| bibibloxx explică (pentru mona):

Poate asa este...mersii ricum

| Rayzzor a răspuns:

Nu neaparat..tocmai astazi mi s-a intamplat si nu mi-a mai placut de o fata..depinde..daca placea pe acea persoana inainte de a o cunoaste mai bine, nu o place cu adevarat.

| 1szornyi1 a răspuns:

Daca a spus baiatul ca te place pai asa e, dar ca sa nu se faca de ras ca tu nu i-ai zis nimic sau sa nu se faca de ras in fata prietenilor a spus ca nu te mai place! dar tot te place

| bibibloxx explică:

Poate ma place...dar dc continua sa ma minta?
Intr.o relatie nu trebuie sa nu existe minciuna ci doaar sinceritate?