| GangstaMbaby a întrebat:

Daca vara trecuta abia se vedea, acum celulita m`a invadat!
Se vede foarte urat! Are un aspect de coaja de portocala, vergeturi etc etc etc! Ce sa fac? Nu vreau sa cheltui milioane pe creme-minune, dar vreau sa scap de ea!
Ce imi recomandati? Sport, foarte mult sport, dieta ceva?
Se poate scapa de ea?

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te felicit pentru curajul de care d ai dovada.cred ca ar trebui sa reflectezi un pic ce ai facut rau in acest timp de ai ajuns sa fii astfel.si sa renunti la anumite obiceiuri.intelegi? Deci iti recomand in primul rand sa mergi foarte mult pe jos sa renunti la a mai merge cu mijloacele de transport.hai sa ti spun un secret de exemplu coboara cu doua trei stati inainte de statia unde stai si restul de statii fale pe jos.sunt mai multe chestii dar mi este greu sa ti le spun acum...ti as recomanda sa cauti pe google.ca nu cred ca cineva de aici te poate ajuta suta la suta...Succes

| Phutui a răspuns:

Sport : alergare, sarit coarda, mers pe jos, abdomene etc+o alimentatie corecta[gugal it] [cica si sexul ajuta la slabit, dar de asta nu ce sa iti ziclaughing] succes.
p.s. fa asta in fiecare zi si o sa remarci diferentehee heenu te astepta sa fie minune, dar vor fihee hee si cu simt de raspundere!