| cocolyynA a întrebat:

Buna am si eu o problema.am 63 de kg si 1.74m dar am probleme cu celulita. ce pot face sa scap de pielea aceasta inestetica cu aspect de coaja de portocala? astept un sfat de la voi.am incercat creme dar degeaba.

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un doctor dermatolog, va sti ce sa.ti spuna, nu incerca o crema doar pentru ca ai vazut ca i se face reclama sau ca o prietena ti.a spus de ea.

| Ervin a răspuns:

Fă mult sport. Cel puţin 30 de minute pe zi, şi celulita se diminuează.

| nikbad4u a răspuns:

Este scuma cu laser costa dar rezolva ce ai u nevoie

| georgiana99 a răspuns:

Acum a aparut relax &ton este foarte buna este 200lei