| aleeee a întrebat:

Daca viata e atat de scurta, de ce facem atat de multe lucruri care nu ne plac si nu facem atat de multe lucruri care ne plac?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca ne treptat ne pierdem capacitatea de a riposta.Si originalitate.Si devenim banali si imitam pe altiisad

| yellowalien a răspuns:

Pai. gandeste-te ca toti avem o viata si pentru toti e scurta, iar daca am face toti ce ne trece prin cap ar fi un haos total. Avem libertatea sa facem ce vrem atata timp cat nu ii deranjam pe ceilalti si nu atentam la libertatea lor. happy
Totusi cate-o mica nebunie asa din cand nu strica! XD

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Nu in totdeauna facem ce vrem poate pentru ai apara pe cei dragi

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Pentru ca in viata trebuie sa mai facem si ceea ce nu ne placewinking. Asta e viata.