| Addiction a întrebat:

Daca viata e atat de scurta, de ce facem atat de multe lucruri care nu ne plac si nu facem atat de multe lucruri care ne plac?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Ca să avem ce regreta mai târziu. Glumesc... probabil din cauză că prea puţini îşi apreciază cu adevărat viaţa (şi pe ei înşişi).

2 răspunsuri:
| Laviiiiii a răspuns:

Pentru ca viata nu este numai roz. Sunt momente dificile in care pur si simplu trebuie sa facem aceste lucruri care nu ne plac,si sunt foarte multe momentele acestea.Dar gandeste-te cum ar fi lumea fara aceste lucruri care nu ne plac, ar fi totul roz, dar ar fi plictisitorbatting eyelashesAcum ai inteles de ce?happy

| sceptic a răspuns:

Scurta? mie nu mi se pare
pentru simplu fapt ca lucrurile care ne plac, trebuie platite