| b0g4an a întrebat:

Dati-mi ceva idei de surprize si cadouri ce as putea sa i le fac iubitei mele sa ne impacam

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreti sa va impacati rezolva problema de la care a aparut cearta nu masca cu flori si bomboane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cutie cu bomboane de ciocolată în formă de inimioară sau o noapte de amor.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Flori ciocolate bijuterii

| ItsMaxi a răspuns:

Daca'ti doresti sa te impaci cu ea, afla ca nu doar cadourile ajuta. o poti duce la un restaurant unde ai putea ruga pe cei de acolo. sa te lase sa-ti ceri scuze la microfon, sau o duci undeva sub lumina lunii sau si ziua, un picnic de ex. unde sa'i explici totul cu lux de amanunt. unde la sfarsiit sa'i spui : daca vrei sa ramanem despartiti unul fata de celalalt, iti respect decizia'' : )o va impresiona... crede'ma doar ca'n toata disperarea mea de a te face sa ma iubesti din ce in ce mai mmult...am facut greseli, iarta'ma

Răspuns utilizator avertizat
| flore45 a răspuns:

Pai ai putea sa ii oferi ceva dragut un ursulet de plus cu o inimioara si parfumat cu parfumul tau si/sau o poza cu voi doi inramatabig grin.Pe mine personal m-ar convinge...:X