| thr93 a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele. Nu mai am idei, ce cadouri i-as putea oferi?

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai ce ii place? poate este ceva ce isi doreste, neaparat cercei, carti diverse...
eu ti-as zice sa ii iei un buchet de trandafiri rosii si sa ii faci ceva personalizat cu voi doi de ex o perna, o cana, tricou cu o poza cu voi doi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papuci rozi.

| Angels151 a răspuns:

Buna,eu cred ca cel mai frumos cadou pentru iubita ta este o perina in forma de inima cu poza voastra pe ea si un buchet de trandafiri... Orice fata ramane impresionata de un astfel de cadou. Succes!

| Ali0404 a răspuns:

O petrecere fastuoasa sau la un restaurant.