| DhEnNu a întrebat:

Dati-mi idei ce sa pun pe pagina mea de facebook? www.facebook.com/NiniPeople Albume cu poze ce fel de poze? Jocuri ce fel?

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Poze cu diverse categori ce iti place tie. De exemplu mie imi plac tirurile si pozele alb-negru cu diverse teme.

| DhEnNu explică (pentru Jameson):

Eu am zis sa imi dati voi idei!? Esti turc?

| Jameson a răspuns (pentru DhEnNu):

Nu sunt turc sunt romanlaughing. Poze cu peisaje natura, flori, animale, personaje preferate, masini, etc.

| DhEnNu explică (pentru Jameson):

Si ce e amuzant in asta?

| Jameson a răspuns (pentru DhEnNu):

In ce sa fie amuzant?

| jkhdf7645gis34o9st a răspuns:

Nu va mai certati! oricum amuzanta faza cu turcu' laughing... incearca sa fi cat mai creativ, fa colaje cu poze editate. jocuri: spanzuratoarea, ghiceste vedete, ghiceste melodia, elimina pagina etc. pune poze cu vedete imagini din natura pune bancuri, glume, orice crezi tu ca e amuzant. si imagini din alea cu poker face.