| cristina_9458 a întrebat:

Dati-mi niste idei de neme pentru id de mess pentru mine ma cheama cristina vreau ceva ori in romana ori in engleza si mai vreau un program prin ceare fac inimile si toate astea

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Sincer, mă lasă paf întrebarea asta. Cum poți să fi atâta de piți?
Mă rog, nu vreau să te jignesc... Însă, cel mai bine, este un simplu ID cu numele tău, gen cristina_XXangrynume de familie). Nu e nevoie de atâtea inimoare, sincer, voi nu vedeți că se duce lumea asta de râpă?