| cristina_9458 a întrebat:

Dati-mi niste idei de nume pentru id de mess ma cheama cristina sa fie in romana sau engleza si mai vreau programul ala prin care fac inimi si toate alea la nume fundita:*:*:*

3 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

LaID-ul de mess trebuie tu sa improvizezi, pentru ca stii ce-ti place si ce nu. Daca vrei programul ala faci asa:
Deci dac ai Windows 7, Vista...etc.Te duci la Start>Iar in bara de search de jos scrii "Character Map" si o sa-ti apara.
Daca ai XP,teduci in Start>All programs>Accesories> Si cauti Character Map da vezi ca n-o sa-ti apara din prima, mai e un folder cred ca Tools da nu sunt sigura, lasi mouseul pe fiecare folder deala pana vezi Character Map intr-unul.

| Luciiii a răspuns:

Criss_miss, kissa_pissa_crissa, cris_ti_na, cristi_nutza
iti las si un si un site cu simbolurile http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html asta e, iar despre program am vrut sa-l iau dar a esuat calculatorul fiind virusat. :X