| ĄŇÐİ a întrebat:

Dati-mi niste statusuri artistice si happy. happy

Răspuns Câştigător
| ReaperAlex a răspuns:

-Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 de secunde dintr-un minut,iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus...te-as iubi!
-Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste dragoste! Te iubesc!
-Alfabetul incepe cu A, numaratoarea cu 1, supararea cu o lacrima, iar dragostea incepe cu tine
-Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste,Cineva...
-As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea.As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc
-Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta.Nu am curaj sa inchid ochii,pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide...
-Odata mi s-a intamplat ceva minunat.A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine
-Esti o bucata de raza rupta din soare si cazuta pe pamant pentru a-mi lumina inima si sufletul pierdut in splendoarea frumusetii tale

Sper ca ti-am fost de folos.