| kiddscream a întrebat:

Heii big hug

Imi dati statusuri artistice in engleza cu tot cu traducere va rog puppy dog eyes?

Funda big grin...Multumesc puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Buna. O sa-ti scriu cateva : Love isn't finding a perfect person. It's seeing an imperfect person perfectly. ( Iubirea nu consta in a gasi persoana perfecta; ci in a vedea/considera perfecta o persoana imperfecta)
No man is worth your tears, but once you find one that is, he won't make you cry. Nici un baiat nu merita lacrimile tale, dar odata ce l'ai gasit acesta n-o sa te faca sa plangi.
The secret to be special is, you have to believe that you're special. Secretul in a fi special consta in faptul ca tu trebuie sa crezi ca esti special.
I don't wish to be everything eu everyone, but I would like to be something to someone. Nu-mi doresc sa fiu totul pentru toata lumea, dar as vrea sa insemn ceva pentru cineva.