| miky_4070 a întrebat:

Dati-mi shii mie 'statusurii de care o fi; x'

1 răspuns:
| IustinaC a răspuns:

Nu sunt cadoua si nici dorinta sunt Surpriza!

Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar…

Mi-e greu să răspund la o întrebare pusă de cineva pe care nu-l interesează, cu adevărat, răspunsul...

Eu nu imi caut a doua jumatate.Pe mine mama ma facut intreaga!

Nu poate fi adevarat, nu e corect, De ce sa ti se-ntample tie? … Nu e drept Lua-m-ar dracu’, e numai vina mea, N-as fi crezut sa se termine asa...

Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag pe**a tai copacu`…

Fetele sunt ca telefoanele. Le place sa fie tinute pe palma si sa li se vorbeasca , dar daca apesi pe butonul gresit, se deconecteaza...

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Daca iti trag una iti joaca dintii hora unirii big grin