| mimypyersycutza a întrebat:

Dati-mi si mie filme de preferat gen magie, vraji, comedie, SF...sau pur si simplu filmele ce v-au placut cel mai mult.Dar sa fie ceva mai noi(de dupa 2005) doar sa fie faine.

Multumesc

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Comedie: scary movie 1, 2, 3, 4, history of the world 1, rat race(super),meet the parents(super),mersi and mrs smith(super), superhero movie, disaster movie, mersi and mrs smith, grown ups, american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Meet the spartans

Vraji-vrajitori: The Sorcerer's Apprentice,Wizards of waverly place,Charmed,The Cat Returns, Kiki's Delivery Service, The Mists of Avalon, Spirited Away, The Craft.

Bafta!

| Jiiasy24 a răspuns:

Heeii! misto e filmul,, Care-i numele tau?'' - comedie

| Jiiasy24 a răspuns (pentru Jiiasy24):

PARDON~! Care-i numarul tau''