| Iubirici a întrebat:

Dati'mi si mie mesaje pentru mess (gen: ce ai vrea de la mine: un pupic, o imbratisare...). :-x

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Cum iti par? 1. esti dragut/a 2. esti super dragut/a 3. esti de gasca 4. imi esti drag/a 5. arati destul d bine 6. arati prea bine…… 7. imi plc de u 8. esti super energic/a 9. esti unicat/a 10. daca n-as avea prienten/a m-as comb cu tine 11. daca n-ai avea prieten/a m-as comb cu tine 12. daca m-ai intreba dac as vrea sa fiu cu tine sigur as zice da 14. sunt mort/a dupa tine 15. fac ce vreau din tine 16. faci ce vrei din mine 17. te vreau 18. vreau sa ies cu tine la un suc 19. d’abia astept sa te vad din nou 20. te ador 21. esti praf 22. nu imi place nimic la tine 23. nici nu vreau sa te mai vad 24. te displac 25. te iubesc

`
Da-l mai departe si vezi ce parere au ceilalti despre tine: 1.frumos[a] 2. dragut[a] 3. minunat[a] 4. te iubesc 5. te sarut 6. bun[a] 7.esti ceea ce mi-am dorit 8. fac ce vreau din u 9.nebun[a] 10.astept iubire 11.esti o persoana super 12.esti printer cele mai deosebite persoane care le-am cunoscut si p care le cunosc 13.as face sex cu tine 14. daca nu te-as fi cunoscut, viata mea ar fi mult mai urata 15.esti o persoana importanta in viata mea
`

Ce provocare mi-ai da? 1.sa tin poza ta la av 2.sa te imbratisez 3.sa te sarut 4.sa-ti dau o palma 5.sa-ti spun ca te iubesc 6.sa-ti spun ca te urasc 7.sa-ti raspund la o intrebare sincer 8.sa-ti dau nr meu 9.sa nu te mai salut 10.sa-ti dau o poza cu mine.

`
Ce parere ai despre mine?
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pentru mine
4.Reprezinti ceva pentru mine.
5. Te urasc.
6.Lasa figurile.
7. M-am saturat de tine.
8.Prezenta ta ma lasa rece.
9. Te iubesc.
10. Tin la tine ca un prieten.
11.Esti de treaba.
12.As vrea sa fim mai mult decat amici.
13. Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14. Vreau sa ne combinam.
`
vin = sex, apa = dusmani, Red Bull=aventura, cola = prieteni. cafea = iubiti, Wisky = sarut. deci ce bem?
`
ce simti pentru mine?
A-sunt indragostit/a de tine
B – doresc sa te vad
C – doresc sa te intalnesc in curand
D – te iubesc foarte mult
E – te iubesc dar nu-ti spun
F – sunt gelos/geloasa
G – vreau sa scap de tine
H – esti rea/rau
I – imi place zambetul tau
J – vreau sa te vad in vis
K – imi esti simpatic/a
L – te iubesc enorm
M – ...nu stiu...
N – nu ne vom mai certa
O – te urasc.
P – vreau sa-ti spun cuvinte
R – te iubesc
S – imi place cum ma privesti
T – sufar pentru tine
U – imi placi
`
Da mai departe si vezi ce vor alti de la tine
[1]- un sarut mai lung[]
[2]- sa fim impreuna[]
[3]- prietenia mea[]
[4]- nr de tel[07&]
[5]- mai multe poze cu tine[]
[6]- sa ne plimbam[]
[7]- sa ne impacam[]
[8]- pe mine[]
[9]- sa ma cun mai bine[]
[10]-o imbratisare[]
[11]- un pupic[]
[12]-sa ma schimb[]
[13]-sa faci dragoste cu mine
[14]-sa ma dezbraci
[15]-o aventura...raspuns obligatoriu

`
http://poze91.do.am/index/mass_uri/0-8 Uite aici mai multe!