| Ozgean07 a întrebat:

Dati-mi si mie niste nick-uri smechere pentru sa:mp.

Răspuns Câştigător
| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

So0uNd # Psy, DeMeNTuL, SannyBlue, OnlySky # Dga, GTO, FreedomJack, StormX, SoLLo, Se7enUpp, happy Sper ca te-am ajutat

| Ozgean07 explică (pentru Soltuz_Codrin_1994):

SannyBlue mi-a placut mult mersi!

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Când văd câte unu care cere idei de nickname-uri, mă întreb cum a reușit să deschidă calculatorul și să intre în joc, dacă nu-l duce capul nici cât să-și aleagă un nume virtual...

| Ozgean07 explică (pentru Wøodenpints):

Am cont..doar ca imi fac premium..si voiam un nume mai misto straight face oh go on nu stiu de ce nu iti tii parerile pentru tine? Chiar nu ne intereseaza pe unii.winking

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Supernatural
vitaminaXyZ
SpantaN
cr3ativ3z0rens3n
drag0nFTW
BatPeTotiSiIncaUnul
PitziponculSef
muz1kizMyLife
shakeYourBootyFTW
NuImiMergeMonitorul
betterThanNumber1
LevelUPz0r
Gaz3rN1
vinX2
SpartaN1
So0uNd # Psy, DeMeNTuL, SannyBlue, OnlySky # Dga, GTO, FreedomJack, StormX, SoLLo, Se7enUpp, happy Sper ca te-am ajutat

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Si mai poti cauta si pe googlewinking