| Smile_Sanzzy_1997 a întrebat:

Dati-mi si mie niste subiecte de discutie cu prietenii ca ma plictisesc va rooog!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, dacă te-ai strădui puţin sigur vei găsi o ocupaţie, orice om are o imaginaţie bogată, iar dacă găseşti o activitate timpul trece repede...
O seară frumoasă!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Puteti vorbi despre muzica, despre filme, despre literatura, despre moda, machiaj, coafuri, manichiura, pantofi, haine etc daca sunteti fete, poate chiar si despre politica, despre scoala, materii, examene, teste etc, despre planurile voastre de viitor(ce facultati vreti sa urmati etc), puteti juca anumite jocuri, ac de exemplu carti, RUMMY, sah etc, pobvestiti intamplari amuzante, spuneti bancuri, radeti si timpul va trece intr-un mod placut.