| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat va rog multcryingcrying Prietenul meu pleaca din tara 3 saptamani si i s-a stricat si telefonul...Pe mess nu poate intra cryingIar eu simt ca nu mai rezist fara elcrying Ce sa fac?crying Maine pleaca si mie deja imi e dor de elcryingcryingVa rog ajutati-ma cu un sfatcrying

3 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Du te la el!
ce mai astepti?
nu ai plecat deja?waiting

| Crisstina a răspuns:

De ce nu`si cumpara un telefon ieftin, doar pentru a avea cu ce sa comunice cu tine?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu is acceasi situatie, insa cand a plecat eram certati, acum i-am dat un mesaj ca mie f dor d el, iar dup putin timp, a intrat p mess si mi-a spus ca nul mai intereseaza.insa no matter[il iubesc mult asta stiu si mie ff greu fara el insa e prea orgolios sau deja ma uitat]Viata merge mai departehappy. Insa daca va iubiti.cand o sa se intoarca poate o sa apreciati mai mult ca sunteti impreuna si ca va iubiti, daca nu poti sa t duci cu el, nu stiu iesi si tu cu prietenele nu sta in casa deprimata:*:*pupici