| Wardenitza lu Warden a întrebat:

Dati'mi site'uri cu metine private care sa mearga nu sa se blocheze aiureastraight face!

Răspuns Câştigător
| →s ♥ ą← a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/.metin35.newlonjiu.sunt f multe:) locmt2 funmt2

182 răspunsuri:
| razvanadriann a răspuns:

Mai inotiva waa!
MondialMt2winking the best; x

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Earthmetin2.ro cel ma tare frate.

| DanycuD a răspuns:

Http://bit.ly/R3OLUP cel mai misto metin privat romanesc e mai ceva decat a fost metin2fun si celelalate fara hackerii fara tot felul de prosti RECOMANDAT!

| Al3xMicutzu a răspuns:

Candylongju era cel mai fain am facut 105 in 3 zile? bani in 15 min ai facut 1kkk

| Trudix a răspuns:

Metin2United Metin2 Fun Metin2 Mondial Hammermt2(dar se cam blocheaza)

| roberto_1185 a răspuns:

Empire mt2

| EusebiuBoss a răspuns:

1.Metin2 gx
2.Metin2 Mania
3.Metin2 Gth
4.Metin2 Guabina
5.Metin2 ValMondial
6.Metin2 Lunaris
7.Metin2 RoSpeed
8.Metin2 Apollo
9.Metin2 Adventure
10.Metin2 Mijaci
Funda plzzz

| frumoasasexyfoc a răspuns:

Sunt garla

| metinu2 a răspuns:

Http://84.247.53.136/ sv NON-STOP lv 33 din prima P la fel EVENTUri fiecare noapte srv soope rtare intrati nu vezi regreta si nu se blocheaza nu nimic mai multe detalii alex_suck0

| metinu2 a răspuns:

Da frumos

| culiceanu a răspuns:

Cauta pe gogle si scrie metin 2 servere private si dai la primul si apio dai la care vreai

| Danyxlx a răspuns:

Metin2Salaj
The Best Server Of Metin
www.metin2sj.ro
Server PvP-PvM

| dawdasd a răspuns:

Wa dati-mi si mie id-u care joaca metin2 privat sa imi dea si mie un site va roog big grin

| Blader_Persuasive_1996 a răspuns:

Www.metin4drugs.org server deschis recent in care gasesti tot ce vrei si faci level foarte repede. Este deschis 24/24 si nu are lag. GM prietenosi si tot ce iti doresti :). Have fun!

| Razzzz a răspuns:

As vrea si eu sa joc un metin fain ca escada si altele dar daca stiti unu si imi faceti cont pe el dati add kill3ru_razv3nell si spuneti

| macsimvld a răspuns:

Http://arthmetin2.wgz.ro/ uitati aici servar de valoare

| macsimvld a răspuns:

Http://arthmetin2.wgz.ro/ uite aici servar de valoare

| Bogdan_9064 a răspuns:

EmpireMt2, NewLonjou, fun, tim, gx

| quqyq a răspuns:

GM2-1 si GM2-2 daca e sa fim mai multi o sa se faca si 3... 10

parola: green

MC: 89. 43. 149. 154

Registeru: http://5. 135. 99. 96/ ast mai mult :)

forumu: http://greenmetin2.forumer.ro/

exp: 1000
yang:1000
drop:1000

| PanteraNeagra a răspuns:

Mondial mt2
final mt2
candylongju
metin2 gx
metin 2 united
etc

| mihai_9078 a răspuns:

Empiremt2.eu, weedmt2.fr, h1n1mt2.fr,metin35.com

| b1zzarr a răspuns:

Care e smecher sa sune la ----->0767178516

| SpaimaNeagra a răspuns:

Sincer laughing nu cred ca este unu mai fain ca csyt2 crying pacat ca nu mai merge

| PitiqqaThaa a răspuns:

Paii...Mai nou http://www.mt2prometeo.com/

Incearca'l :*. :) :*