| FrozEenSoul a întrebat:

Dau FUNDA! Ce metine private mai stiti si voi (care sa mearga)

Răspuns Câştigător
| xAllexutsa a răspuns:

Empire,Mondial,Lunaris,Dark,Dinamik...Empire si Lunaris mi-au placut:* sper ca te-am ajutat pupii:*

| Loooo a răspuns (pentru xAllexutsa):

Empire am jucat si eu, pe Cronikal, dar nu mai merge...

22 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu am jucat 3 metine la viata mea, care mi-au placut enorm.
Primul este cel pe care-l site toata lumea, metin2 Ro, dar cresti prea greu, e naspa rau.
Al 2 lea, e metin2 Adventure, server privat spaniol, fara hamachi, foarte bun, rare ori se intrerupe, si atunci e doar pentru a se face unele schimbari la server.
Ultimul este metin2 Mondial, preferatul meu, cresti repede, i-time bune, etc, problema este ca e putin lag, pentru ca multa lume joaca pe elwinking
Eu am jucat metin, dar m-am lasatwinking Succeswinking

| adyboss234 a răspuns (pentru MenInShadow):

Da-mi si mie situl de la mondial

| MenInShadow a răspuns (pentru adyboss234):

Raspunsul este din 2011 iar in anul acela mondialul a fost inchis, si mie unul nu mi-a mai mers, am incercat chiar daca nu mai joc metin, doar sa vad dar nu mi-a mers...
Si nici site-ul nu-l mai gasesc...

| wintage a răspuns:

Nu vad nimic interesant la jocul ala stupid.
Daca tot vrei MMORPG de calitate, iti iei frate WoW (World of Warcraft) eventual Cataclysm ( 22 gb). Nu prostiile alea de metin...

| pisicutza197 a răspuns (pentru wintage):

Da ce ai tu cu noi? Daca noua ne place metinu si tie nu? si ce doamne sasi piarda 22gb pe naiba

| oOSaritaOo a răspuns:

Uite aici un site cu un metin superrrrr : evosmetin2.zapto.org
Metinul e pvm/pvp şi e super fainnnnn şi e nou! Intră pe el!

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Metin2blacknight e cel mai tare dupa parerea mea

| xForSpeedx a răspuns:

Joaca : www.candylongju.net

Faci din armura nero +9 epic.+1.+2. +9 antica.+1.+2.+9 KING

lvl MAx 150 mape de crescut ai si in +
bani faci in perle 70kk o perla

ratele 300% all
arme evoluate caos agonie giada de toate

sau alte metine de pe site asta
http://www.e-joc.info/category/metin-2/

| Planta55 a răspuns:

Incearca metinele astea: mt2darkness renaissance, lunaris mt2, mondial mt2,..., imba mt2,..., mt2 mania mt2 gth

| pisicutza197 a răspuns:

Lunaris

| pisicutza197 a răspuns:

Mondial

| pisicutza197 a răspuns:

Empire

| pisicutza197 a răspuns:

Mondial

| pisicutza197 a răspuns:

Eazy

| pisicutza197 a răspuns:

Gth

| pisicutza197 a răspuns:

Diamond

| pisicutza197 a răspuns:

Imperial(e roman si laiteme)

| pisicutza197 a răspuns:

Asura

| pisicutza197 a răspuns:

Psycho

| mihai224 a răspuns:

Metin2gx site:http://www.metin2gx.ro/
metin2steel site:http://www.metin2steel.in/

metin2shadow site:http://www.shadowmt2.com/

| BosSuNostru a răspuns:

Metin2FUN
Metin2GX
Metin2TDL
Metin2Steel
Multumesc!
ETC...