| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi un sfat cine sa ma machiez de halloween numai nu din chestiile dracului.ms

Răspuns Câştigător
| mariakitty a răspuns:

Poi esti fata sau baiat? Daca esti fata si daca ai produse de machiat iti propunbig grinate la ochi cu creion negru si apoi cu fard negru apoi putin mov sau rosu si apoi da-te cu putina pudra de talc(de bebelusi)se gasesc la farmacii, nu e scumpa.Iar apoi da-te cu ruj rosu:*Iar daca esti baiat, ia rujul mamei tale fa-ti o cicatrice mica si date cu pudra de talc.:*

| anonim_4396 explică (pentru mariakitty):

Sint fata

1 răspuns: