| K4Zz_4116 a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei cum sa ma imbrac de banket happy fundita pentru cel mai frumos raspuns

3 răspunsuri:
| printesuca1999 a răspuns:

Pai depinde de ce stil ai la banchet este un moment special din viata ta ar trebui sa te imbraci intr-o rochie care sa te avantajeze in toate punctele de vedere dar cel mai important intr-o rochie in care sa te simti bine daca tie iti place asta este important... cu siguranta si celorlati le va placea succes:X:X:X

| K4Zz_4116 explică:

Da baiat vreau