| CrazyMofos a întrebat:

Sambata plec intr-o excursie la mare si nu stiu cu ce sa ma imbrac...Stiu ca trebuie sa ma imbrac lenjer, dar na... Poate imi dati voi niste idei. Multumesc anticipat.
Funda la cel mai bun raspuns... happy

Răspuns Câştigător
| Dreamer16 a răspuns:

Pai ar merge niste pantaloni scurti si un tricou cat mai lejer si o pereche de tenesi, simplu dar dragut:) sau o fusta cu imprimeu floral si un tricou negru si niste sandale sau cizme din acelea de vara:) ceva de genul asta https://www.google.ro/......ps?/search

6 răspunsuri:
| Alinamia a răspuns:

Dupa parerea mea ia.ti costume de baie sorturi, tricouri, niste rochitele mai largute si eventual un trening mai lejer daca se lasa intr.o seara rece!happy sper sa.ti fi fost de ajutor

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Pai ar trebui sa te imbraci lejer dar se iti iei si haine de schimb

| Pfoaiii a răspuns:

Paii poate ar trebui sa iti iei rochite, pantaloni scurti, maieutee(nu stiu daca am scris corect). Depinde in ce te simti tu bine!

| creativelife a răspuns:

Pai pe drum ar trebui sa te imbraci in ceva mai comfortabil, niic prea complicat, sau sofisticat, iar dupa ar trebui sa ai in bagaj macar un costum de baie (alege unul care iti avantajeaza corpul), cel putin 2 perechi de pantaloni scurti, cateva tricouri, o bluza si o pereche de pantaloni lungi (in caz ca se strica vremea), cateva rochii si fuste, sper sa te ajut!

| pisi05 a răspuns:

Chiar trebuie sa iti iei haine lejere... poti sa iti mai iei: costume de baie, rochite de plaja, palarii, ochelari de soare...

| Maddy2000sweet a răspuns:

Pei ai putea sa iti iei niste roochite daca te simti mai bine in ele sau pantaloni scurti cu maieuri tenesi sau slapi poate opincute