| Lvc2000 a întrebat:

Dati-mi, va rog, statusuri pentru Facebook, scurte si preferabil sa nu fie triste sau despre relatii/iubiti, cu inele optimistă si oarecum generaliste, cum ar fi despre copilărie, muzica
P.s. sunt
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maria3802 a răspuns:

Priveste trecutul cu zambetul pe buze, du-te tare unde-ti zice inima, un vis atat de mare...intr-un om atat de mic, in viata e mai important cu cine mergi decat unde mergi, oamenii urasc ceea ce nu inteleg, toate lucrurile sunt grele inainte sa devina usoare! Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

1 răspuns: