| Sofya888 a întrebat:

Dati-mi, va rog, un site cu lectii de canto online.(am auzit de www.cantoonline.ro dar nu reusesc sa fac nimic pe el:daca stiti ceva despre acest site va rog sa ma ajutati).

1 răspuns:
| AndradaElena15 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa mergi la un proffesor sau ceva gen Palatul copiilor unde este gratuit pana la 18 ani!
Pt a iti dezvolta vocea ai nevoie de vocalize zilnice si incearca sa canti impreuna cu o alta melodie pentru a iti da seama daca falsezi sau nu! :* Sper ca te-am ajutat...
FUNDA? happy