| LoReee_6522 a întrebat:

Dati`mi va rogg. Idei pentru organizare petrecerii de Valentine`s day, la scoala. Si sincer nu am ideii. nu stiu ce sa fac. ce tipuri de concurusii. m`am gandit la cuplul perfect. dar altele nu stiu. thinking Si ideii de melodiii love struck Va rogg Multt :* dau Funda love struck

2 răspunsuri:
| DeeaNegrea a răspuns:

Pai cred ca e o tema ce iti permite ft multe. Poti tine concursuri destinate cuplurilor(spun asta pentru ca poti face ceva de genul cel mai lung sarut). Ai grija ca totul sa fie decorat in rosu.Sa fie premii. Poate ai si un cupidon pe acolo care sa organizeze intalniri pe nevazute.Imi vin ft multe idei momentan in minte.

Dar vor participa si profi ca atunci se schimba putin? Si pentru ce clase este concursul?

| LoReee_6522 explică:

Pai profii. o sa fie si ei acolo. si scoala ii 5-8. dar o sa fie cei de liceu pe acolo.batting eyelashes. Si mersii de raspuns :*