| denise89 a întrebat:

DAU FUNDA! Am un proiect stupid la biologie :trebuie sa iau un recipiant cam cat un bol sa pun vata in recipient peste 4 sau 5 boabe de fasole si sa pun apa. Ma rog si nu imi incolteste. la colegele mele sunt deja de vreo 7 cm si mie inca nici nu mia incoltit! ce sa fac? plsssss...

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Tinele la caldura si la lumina.eu tin minte cand eram mica ca ne-a pus sa punem grau intr-o cutiuta ceva cu pamant si sa venim cu el laughing Daca ai facut deja, inseamna ca boabele nu`s bune...

2 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi pui vata, o uzi si dupa pui boabele.Si trebuie sa iti mai amintesti sa mai pui apa cand vezi ca a ramas fara.:*:*Fundita?

| 5SOS a răspuns:

Trebuie sa il lasi la soare si sa ii pui apa in fiecare zi dar sa nu exagerezi cu apa.