| Teolina17 a întrebat:

Dau funda. Azi prietenul meu mi-a facut sex oral, incearca de foarte mult timp si nu l-am lasat dar azi a reusi. Vreau sa stiu daca este un pacat(pentru mine) stiu ca sexul oral este un pacat. Vreau sa stiu daca este pentru mine ..sunt cu el de 2 ani. Am 17 ani sunt virgina.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este un pacat.Doar o joaca. Oricum, ce va urma va fi pacat.

| Aasdfghj a răspuns:

Lol..suntem in 2014. Chestiile astea le ziceau batranii si preotii aiuriti in 1700.

| Teolina17 explică (pentru Aasdfghj):

Draga este o intrebare, nu-ti convine nu raspunde.winking

| Aasdfghj a răspuns (pentru Teolina17):

Iar eu ti-am raspuns. Nu inteleg cu ce te-a deranjat... Asta spun batranii comunisti si preotii. E ceva normal, nu e niciun pacat sa faci sau sa ti se faca sex oral.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unde ai trait pana acum? Nu ai scuza religiei decat in cazul in care esti o retardata cu creierul spalat dintr-o alta lume.Acesta este adevaratul pacat. Pacat ca mai exista asemenea exemplare printre noi. Pacat cu adevarat.

| Radu284 a răspuns:

Asta e intrebare la misto, sau ce?

| StalkerSoul a răspuns:

Nu este un pacat.

| Me01 a răspuns:

Buna. Dumnezeu a spus ca cei căsătoriti sa facă sex( sex pentru a face copii) deci prin sex oral nu poti face copii si e păcat dar acum sunt-em in 2014 si toată lumea a făcut sau urmează sa facă sex oral. Stai liniștita e normal.

| OQdpNet a răspuns:

E pacat daca n-ai avut orgasm. Daca te referi la pacatul religios, orice chestie legata de sexualitate (mai putin actul sexual in pozitia misionarului cu ejaculare in interior) este pacat. Ei bine, parerea mea este totusi ca sexul oral face parte din preludiu si poate fi orientat catre atingerea orgasmului de catre partener sau pur si simplu excitarea acestuia la un nivel cat mai ridicat pentru orgasme multiple prin penetrare.